Fransa Kargo

Fransa Kargo

Sultanahmet Kargo Avrupa’ya kara, deniz, hava taşımacılığı kanallarıyla, beraber çalıştığı müşterilerin, tüm ülkeler arası taşımacılığını yapan bir kargo şirketi. İhracat ve ithalat yapan büyük firmaların tercihi olmasının yanı sıra kobilere ait ürünlerin, güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınmasında da güveni ve hızı temsil eder.

Avrupa’da birçok ülkeye ürün göndermekte ve getirmektedir. En çok ulaşım sağladığı ülkeler arasında Fransa Kargo bulunmakta. Her lokasyon ve her ürün kıymetli ve değerlidir. Bu anlayışla çalışan Sultanahmet Kargo, ürün özelliklerini ve taşınma koşullarını önemle dikkate alır.

Fransa Kargo özelliklerini ve şartlarını bilerek sorunsuz bir şekilde, ürünün ulaşacağı noktaya güvenle varmasını sağlayan uzman, profesyonel bir ekiple çalışır. Sultanahmet Kargo'yu tercih eden firmalar onun için iş ortaklarıdır. Her gönderimi, doğru, hızlı ve kaliteli şekilde ulaştırmak birincil hedefidir.

Hedefi, öncelikle Türkiye’de ve daha sonra tüm dünyada büyük, köklü, tercih edilen, güvenilen, hızlı çözüm üreten kurumsal bir kargo ve lojistik imzaya sahip olmaktır. Sultanahmet Kargo bir telefon kadar yakın, müşterilerinin ürünlerini en uzağa kadar götürebilecek kadar geniştir.