Havayolu Lojistik & Havayolu Kargo

Uluslararası Gönderimde En Ucuz ve Hızlı Çözüm

Havayolu Kargo

Zamanında geçekleştirilen gönderimin siz çok değerli müşterilerimizin iş performansı ve itibarı yönünden çok önemli olduğu biliniyor, havayolu taşımacılığında da yetkinliğimizi gösteriyoruz. Son derece geniş işletme ağımız aracılığı ile bütün yüklerinizi tüm dünyada önemli olan ticari konumlara hava yolu ile rahatlıkla ve kolayca taşımaktayız.

Mal, sektör ve güç herhangi bir sıralama olmadan, bütün kargolarınızı havalimanından havalimanına ya da kapıdan kapıya olacak şekilde, en hesaplı ve yarışçı fiyatlar ile taşıyoruz ve kapasitemizi sizlerin gereksinimleri doğrultusunda belirliyoruz.

Bir çok havayolu taşımacılığı yapan firma var. Ancak bu havayolu lojistik firmaları arasında siz değerli müşterilerimize en doğru hizmeti verebilmek adına en hızlı şekilde nakliye yolu oluşturuyor ve havayolu taşımacılığında da fedakarlık ile çalışmaktayız. Uluslararası kargo ağımızda bulunan zengin çeşitliliğimiz ile birlikte tekstil ürünleri, yedek parçalar, beyaz eşya, elektronik gereçler, gıda, meyve, sebze gibi bir çok yük gruplarında lojistik hizmeti vermekteyiz.

İşinizde daha başarılı olmanız ve üretkenliğinizi arttırmak adına uluslararası havayolu taşımacılığı noktasındaki bütün gelişmeleri takip ediyor, kendimizi de bu yönde sürekli olarak geliştirerek hem yurtiçi hem de yurtdışı havayolu kargo şirketi olarak hızla büyümeye devam ediyoruz. Malları teslim almamızdan, son teslim aşamasına dek hava kargolarınızı takibini son derece incelikle sürdürüyoruz ve tedarik aşamanızın her zaman kontrol altında olmasını sağlıyoruz. Böylelikle de ithalat ve ihracat tapan şirketlerin bütün ticari ağlarını kontrol altına almaktayız.

Havayolu taşımacılık hizmetleri noktasındaki bütün tecrübemizi, performansınızı yükseltmek adına kullanıyoruz. Hızlı uçak kargo metotlarından biri olan hava kargo taşımacılığı ile birlikte küçük ya da büyük çaplı bütün nakliyelerimizin dünyanın en uzak yerlerine dahi kolaylıkla ulaşması için pek çok ülke ile birlikte iletişim halinde çalışmaktayız. Her gün dünyanın pek çok noktasının size ve iş yerinize daha yakın olması sağlıyoruz. Ucuz havayolu kargo taşımacılığı çözümlerimiz dolayısı ile hem sizlerin hem de dünyanın her tarafındaki imalat ortaklarınızın memnun kalması için küresel çözümler bulmaya devam etmekteyiz.

Yaptığınız işe vermiş olduğumuz değer kadar yaşadığımız yere de değer vermekteyiz. Hızlı uçak kargo ve uçak lojistiği ve başka diğer nakliye metotlarını bir arada kullanmanın karbon ayak izinizi azaltmadaki önemini de düşünerek performansınızı yükseltirken çevremizin ve doğal kaynaklarımızın korunmasına da katkıda bulunmaktayız.

Havaalanından Havaalanına Teslim

Bir havaalanından alınarak başka bir havaalanına teslimatı yapılacak olan ürünlerini son derece profesyonel bir aşama ile taşınmaktadır. Yurt dışı hızlı kargo seçeneği ile birlikte, yurt dışında gönderilecek olan ürünlerinizi gümrükleme işlemlerini de kapsayarak kapıya kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz. Belirlediğimiz bir program dahilinde ve siz değerli müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler doğrultusunda taşıma sürecini başlattığımız için önceliğimiz iş ortaklığı fikridir. Mutluluğunuzun ve memnuniyetinizin sağlanması için programlarımızı yerine getirerek hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Toplu Taşımacılık

Değişik ulaşım metotlarını havayolu lojistiği hizmetleri ile birleştirmekteyiz. Bu hizmet toplu taşımacılık olarak adlandırılıyor ve deniz, hava, karayolu seçeneklerini tercih edebilme şansınız bulunmaktadır. Taşımacılığın kendi işleyişi bunu gerektiriyor ise sizlere verilmesi gereken tüm bilgiler verilerek onay alındıktan sonra işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kapıdan Havaalanına Taşımacılık

Taşınacak bütün ürünlerinizi kapınızdan alarak havaalanına götürmekteyiz. Eğer bulunduğunuz iş yerinde çok fazla yükünüz var ise ve kendi çabanız ile havaalanına götüremeyeceğinizi düşünüyor iseniz bu hizmet sizler için en iyi olacaktır. Siz değerli müşterilerime kolaylık ve rahatlık sağlayan işlemlerimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik kapıdan kapıya nakliye hizmetlerimizi de değerlendirmeniz mümkündür. Adresinizden alınan ürün havaalanına ve iletildiği havaalanından da teslim alınarak tam adrese teslimatı sağlanabilmektedir.

Havayolu Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Havayolu taşımacılığı, taşınması gereken ürünlerin bazı engellere ya da karayolundaki belirli sınırlamalara takılmadan direkt olarak gönderilmesini sağlar. Bu hususta havayolu lojistiğinin avantajları arasında en önemli maddelerden bir tanesinin hız olduğunu söylemek mümkündür. Bütün bu noktaların yanı sıra havayolu taşımacılığının avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Yüksek Emniyetli Taşımacılık Tecrübesi

Önceden de belirttiğimiz gibi, havayolu taşımacılığının sunduğu pek çok avantaj mevcuttur. Bu avantajlardan en öncelikli olanı da havayolu lojistiğinin yüksek emniyetli bir taşımacılık tecrübesini sağladığıdır. Kullanılan hızlı uçak kargolar ve havayolu taşımacılık araçları yardımı ile taşıma aşaması her yönden gözlemlenebilir bir hale geldi. Son derece gelişmiş olan bir kontrol işleyişi yardımı ile havayolu taşımacılığı aşamalarında ürünlerin havaalanından uçağa yerleştirilmesinden oradan da teslim edilecek yere ulaşmasına dek bütün aşama üst seviye emniyet işleyişi ile kontrol edilir.

Esnek Nakliye Yapabilme Seçeneği

Havayolu ile ürün gönderimi yapmak isteyenler adına var olan seçeneklerin çokluğu rekabeti, böylelikle de hizmet kalitesini yükselten bir husus olarak ele alınır. Pek çok havayolu taşımacılık firması var olduğundan dolayı firmaların genel rekabet merkezinin hizmet kalitesinin olduğunu da söylemek doğru olur. Bu hususta, pek çok firmanın olduğu gibi biz de taşımacılık konusunda müşterilerimize farklı ve hizmet tecrübesini güçlendiren seçenekler sunmaktayız.

Gümrük ve Uluslararası Kargo İşlemlerinin Uygulanmasının Rahatlığı

Uluslararası havayolu lojistiği kapsamında, zaman hızlı bir şekilde ilerlediği için karayolu taşımacılığı gibi opsiyonlarda yavaş ilerleyen gümrük işlemleri de ister istemez hızlanmaktadır. Bu hususta, bu aşamanın hızlanması adına amaç havaalanlarındaki gümrük birimleri işlemleri direkt olarak takip edilir. Böylelikle de hem genel taşımacılık süreci hızlanır hem de genel işlemlerin yasal olarak takibi kolaylaşacağından dolayı taşıma aşamasında ortaya çıkabilecek ticari ve hukuki problemlerin de önüne geçilmiş olur.

Küçük Boyutlardaki Kargoları Rahatlıkla Taşınabilir Olması

Genel anlamda hızlı uçak kargoları gibi araçlar ile birlikte gerçekleştirilen taşıma işlemlerinin hız ve emniyet bakımında yüksek seviyede metotların var olduğu herkesçe bilinmektedir. Birim başına düşen taşıma ücreti denizyolu lojistiği gibi çok büyük taşıma metotlarına göre çok daha yüksek olduğu için, havayolu taşımacılığının emniyet merkezinde de daha kazançlı olduğunu da söyleyebiliriz. Tüm bu konular dikkate alındığı zaman, küçük ve taşınırken hassas davranılması gereken ürünlerin daha emniyetli bir araç ile taşınması avantajından da söz etmemiz gerekmektedir. Bilhassa değerli olan ürünlerin, herhangi bir kazaya bile uğramadan hedef teslimat konumuna teslim edilmesi havayolu ile mümkün kılınmaktadır.

Uluslararası ve Evrensel Seviyede Ulaşım

İçerisinde yer aldığımız devir itibari ile uluslararası ticaret yasaları firmalara, ülkeler arası seviyedeki varlıklarını çoğaltabilecekleri imkanları sağlar. Böyle bir durumda havayolu lojistik firmaları için duyulan gereksinim de artış gösterir. Uluslararası kargo gereksinimlerinizi karşıladığımız firmamız ile kurumsal yapılarda evrensel ekonomide daha iyi bir tutunma yasası göstererek çok ciddi seviyelerde avantaj sağlamaktayız. Tüm bunların yanı sıra, uluslararası taşımacılık firması olarak sağladığımız bütünleyici tutumlar olan entegre lojistik çalışmaları ile de kendi bilançomuza uygun bir şekilde kişiselleştirilmiş hizmetlerden de yararlanabilme imkanı sunmaktayız. Özellikle de karayolu ve deniz yolu taşımacılık metotları ile bütüncül bir biçimde havayolu taşımacılık tutumları ile hem maliyet odaklı hem de hızlı taşımacılık çözümleri sağlamaktayız.

Biz, teknik alt yapımız, eğitime vermiş olduğumuz önem, müşterilerimiz odaklı tutumumuz, çözüm merkezli yaradılışımız ve rekabetçi fiyatlarımız ile bütün havayolu lojistik firmaları arasında sizler için tercih edilebilecek bir konumda durmaya dikkat etmekteyiz.