İngiltere Kargo

Türkiye'den İngiltere'ye Yolla.

İngiltere Kargo & Ekspres Kurye

İngiltere kargo

İngiltere’ya tüm Türkiye’den paket, koli, mikro ihracat, numune, evrak, dosya, doküman, katalog, konteyner lojistiği, sigortalı altın taşımacılığı ve diğer tüm gönderilerinizi en uygun maliyet ve zaman avantajıyla Sultanahmet Kargo ile gönderebilirsiniz. Tüm Dünya’ya kargo hizmetimiz kapıdan kapıya gönderim şeklinde olup alıcınız her hangi bir yere gitmeden evine veya iş adresine kargosu teslim edilmektedir. Birçok kargo firması otogar ve havalimanı teslimatı şekilde çalışmaktadır ancak Sultanahmet Kargo’nun avantajlı tarafı alıcının adresine kadar gidip imzalı teslimat yapmasıdır.

İstanbul’dan çıkan tüm evrak, dosya, doküman, koli, paket, numune ve mikro ihracat kargolarınız Dünya’nın birçok noktasına 24 saat geçmeden sadece 1 gün içinde teslim edilmektedir. Proforma Invoice evrakınız tam ve eksiksiz olacak şekilde gönderileceği için İngiltere ve diğer tüm gümrüklerde sorun yaşama ihtimaliniz bulunmamaktadır.

Siz de Türkiye’de ister e-ticaret yapıyor olun ister davetiye veya evrak gönderecek olun, 220+ ülkeye gönderim yapmakta olan Sultanahmet Kargo’dan yurtdışı kargo hizmeti için fiyat almadan gönderim yapmayın.