KURUMSAL

Sultanahmet Kargo

SULTANAHMET KARGO, ülkemizin konumu ve ürün kalitesi ile yurt dışındaki ithalatçı firmaların talepleri göz önüne alınarak lojistik faaliyetlerini siz değerli KOBİ ve ihracatçılarımızın hizmetine sunan ve yanında olan “İş Ortağınızız.”

Avrupa’da Express Kurye – Kara – Deniz – Hava taşımacılığı ile aktif bir lojistik ağ üzerinde yer alan SULTANAHMET KARGO, Express Kurye, Hava ve Deniz lojistiğinde de tüm dünyada sizler için hizmet vermektedir.

Gönderdiğiniz ürünün boyut, içerik ve özelliklerine göre sizin için en uygun taşıma yöntemini uzman kadromuzun çalışmaları sonucunda belirleyerek hedef noktaya güven, hız ve kalite misyonumuzla teslimi için tüm fonksiyonlarımızla çalışıyoruz. Biz sizin kapınızdan çıkan ürünün alıcınızın kapısına kadar gittiği hattın kontrolörü ve yanınızdaki Lojistik güç olarak var olan ekibiz.

Misyonumuz

İş ortaklarımızın lojistik ihtiyaçlarını güven içerisinde sağlamaktır. Bu doğrultuda prensiplerimiz, Lojistiğin Endüstri 4.0 la birlikte;

 • Doğru Fiyata,
 • Doğru Zaman Süresi İçinde,
 • Doğru Durumda,
 • Doğru Alış Noktasından,
 • Doğru Teslim Noktasına,
 • Doğru Adette,
 • Doğru Ürünü Ulaştırmak (Teslim etmek).
 • Uluslararası taşımacılığın her alanında güven, istikrar ve doğruluk ile varız.

  Vizyonumuz

  Lojistik gelecekte ülke konumu ve ticari durumu göz önüne alındığında hem üreten, hem de geçiş noktası olan TÜRKİYE için DÜNYA’da kendine yer bulmuş tam kapsamlı bir lojistik hizmetler yapısı olmaktadır. Bu yolda siz değerli iş ortaklarımızın da katkılarıyla ülkemizin yükselen değeri olmak adına teknolojik ve anlık müdahaleler ile sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz.

  Ne Yapıyoruz?

  Kara – Deniz – Hava yolu taşımacılığı ile tüm ihracat operasyonları ve kurye taşımacılığı ile numune gönderilerinizi Dünya’da gidilebilecek her noktaya ulaştırıyoruz. İster kapı teslimi, isterseniz Gümrük (Liman, Havaalanı) teslimi şeklinde size özel operasyonlar organize ederek taşımacılık sürecinde iş ortağınız olarak varız.

  Farkımız!

  Lojistik; Eski Yunanca “LOGİSTİKOS; Hesap kitap yapma bilimi” demektir. Sizin için en uygun taşıma ağını kullanarak en doğru hesaplamalar ile varız.

  Sultanahmet Kargo