• Yurt Dışı Kargo Gönderileri

  Üreten ve gelişen bir ülke olmaya devam ediyoruz imal edilen malları ihraç ederek satışına yapıyor ve ülke ekonomisine can kazandırıyoruz. Bu kazanımları sağlarken elbette bir yurtdışı kargo gönderimi sağlayan bir firma araştırıyorsanız sizlere Sultanahmet Kargo firmasını önerirken temiz güvenilir ve hızlı teslimat sağlayan kara, hava ve deniz taşımacılığı hizmetini bir arada sunan lojistik firmasını öneriyoruz.

  Bilmenizi isteriz ki bir gönderide yurt dışına sağlanacak bir taşımada sevkiyatın sağlanmasından önce gönderinin cinsi ve içeriği önemlidir yurt dışına sağlanan bir gıda gönderiminde gıda sertifikası bulunması gerekmektedir. Eğer kimyevi tehlike arz eden bir madde gönderimi sağlanacaksa Malzeme Güvenliği Bilgi Formu doldurmanız kargonun yola çıkmadan önce bulundurmanız gereken bir belgedir.

  Elbette ki birçok unsur ve etkenin kafa karıştırdığını düşünebilirsiniz. 0212 400 00 37 müşteri destek numaramızı arayarak kargo gönderimi sağlamak istediğinizi ve detaylı bilgi almak istediğinizi iletirseniz uzman ekibimiz sizler için en iyi hizmeti sunmak için yönlendirecektir.

  Hayatınızı kolaylaştıran ve gönderilerinizi alıcılara güvenli bir şekilde ulaştıran çalışma arkadaşlarımız artık bir telefon kadar uzağınızda. Sultanahmet Kargo, genç, dinamik ve deneyimli uluslararası nakliye ekibi ile sizi oraya en hızlı ve en ekonomik şekilde ulaştırmak ve kargonuzu güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırmak için çalışmaktadır.

  Gümrük düzenlemeleri veya nakliye sigortası gibi tüm temel şartlar hakkında size bilgi vereceğiz ve gerekli tüm ithalat/ihracat belgelerini almanıza yardımcı olacağız.

  Varış noktanız, mevcut nakliye seçenekleri, nihai varış noktanıza kadar olan seyahat süresi veya yapılan masraflarla ilgili sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

  Lojistik şirketi bugüne kadar sektörde istikrarlı bir konum aldı ve ağını sürekli genişletiyor. Şu anda Fatih Bölgesi (genel merkez), hizmet vermek için çalışıyoruz. İstanbul’un en bilindik ve kaliteli taşıma şirketi olmakla beraber hava, deniz, kara ve depo lojistiği, nakliye ve lojistik hizmetleri veriyoruz.

  Sonuç olarak eşyalarınız evraklarınız ve taşınması gereken her türlü materyalinizi sizlerden alıyor sevkiyat için hazır hala getirmek için evrakları hazırlıyor gerekli önemleri almak için gerekli uyarı işaretlerini yapıştırıyor ve doğru bir adrese taşınmasını kara, hava veya deniz yolları ile sizlerle buluşturuyoruz.