Yurt Dışına Kargo Gönderim Süreci

 • Yurt Dışına Kargo Gönderim Süreci

  Ülkemizde yaşayan çoğunluğun belli bir kısmının gerek beyin göçü ile gelebildiği gibi çalışma ortamı oluşturmak içinde ülkemizi tercih ettiğini elbette ki biliriz. Bu da ülkemizde oluşan insan çeşitliliğini artması ile farklı popülasyonların oluştuğunu gözler önüne seriyor.

  Farklı dilleri konuşsak da yaşamımızı devam ettirirken farklı ülkeler ile kurulan bağlar çeşitli evrak veya aklınıza gelebilecek her türlü ürünün kargo sürecinde aktarılması için bir ihtiyaç hali duyulmaktadır.

  Türkiye ve Farklı Ülkelerle oluşan bağlar çeşitli Evrak, Koli veya Materyallerin, kargo yapılarak farklı bir ülkeye aktarımı sağlanabilir. Elbette ki bu süreçte transfer sürecini sağlayacak bir firma ihtiyacı doğmaktadır.

  Metropol İstanbul’un ilçelerinden olan Fatih bölgesinde hizmet veren Sultanahmet Kargo alanında hizmet veren sigortalı, temiz ve güvenli hizmet anlayışı ile kargolarınızı taşımaktadır. Bu süreçte hazırlanan kargo hazırlanış aşamasında siz değerli müşterilerimizin hazırlayacağı düzgün bir ambalajlama veya dosyalama sürecinde taşımada oluşabilecek herhangi bir olumsuz koşulda yapılan doğru paketleme sayesinde bir sorun yaşanmadan gerekli kargo doğru adrese en iyi koşullarda ulaştırılacaktır.

  Lojistik taşıma sürecinde ülkeler arası yapılan taşımada hijyenik bir taşıma yapmak için kollarımızı sıvadık ve kargolarınız bu süreçte özel bir buharlı ilaçlama sürecinden geçerek Covid-19 salgını için oluşabilecek zeminin önüne geçerek sizler temiz bir kargo teslim ediliyor.

  Yurtdışı Kargo Gönderiminde Kargo Nasıl Hazırlanmalıdır?

  Elbette ki Sultanahmet Kargo hava yolu kargo taşıma, kara yolu kargo taşıma, deniz yolu kargo taşıma gibi birçok seçeneği 24 saat içinde sigortalı bir taşıma ile hızlı bir teslimat yapılacaktır.

  Bu kargo sürecinde sizin için en uygun taşıma ortamı oluştururken sizlerin bu yurtdışı taşıma sürecinde hazırlayacağınız kargo önemlidir. Bu durumda kargonun hacim ve ağırlığına göre bir fiyat belirlenir bu konuda uzman ekibimiz sizler için bir fiyat elbet teki çıkartacaktır bu süreçte ekspertiz hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

  Giriş sayfasında yer alan “DESİ Hesaplama” bölümünü ziyaret ederek kargonuzun ağırlık, kaplayacağı alan ve yüksekliği ile bir fiyat belirleyebilirsiniz.

  Kargo gönderimi eşya evrak ve malzeme gönderimi ile sınırlı değildir. Çeşitli tedavilerin olumlu sonuçlar vermesi için alınan numunelerin doğru saklama koşulları çerçevesinde taşınması ile numunenin yurt dışı laboratuvarlarına teslimini dikkatli bir biçimde yapmak için talimatlara uygun bir taşıma sağlanmak için çalışıyoruz.

  Sizlerin ve oluşabilecek bir aksaklığın önüne geçmek için sigorta ve sözleşme ile doğru bir kargo taşıma yaparak oluşabilecek mağduriyetleri giderebilecek büyük bir şirket olma yolunda emin adımlar atarken müşteri memnuniyeti için dört koldan işimizi sıkı sıkıya yapıyoruz ve siz değerli müşterilerimize önem veriyoruz.